• Archiwum

 • Tagi

 • 4 Pomorski Festiwal Wschodnich Sztuk Walki

  Mieliśmy przyjemność współorganizować 4 Pomorski Festiwal Wschodnich Sztuk Walki. Fantastyczna impreza, zrobiona przez wspaniałych ludzi, z fantastycznym duchem. Można nas zobaczyć na filmiku portalu trójmiasto.pl – zapraszamy do oglądania!
   


  Wesołych świąt!

  Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych życzymy Państwu wszystkiego dobrego! Informujemy również, że od 30 marca do 3 kwietnia zajęcia w naszych klubach nie odbywają się. Zapraszamy na matę po świętach!


  Zmiany w nowym roku

  Zajęcia grupy dzieci w nowym roku zaczynają się już 4 stycznia. Z przykrością informujemy, że środowy trening zostaje zawieszony do odwołania. Zaktualizowany grafik znajduje się w zakładce Dojo/Szkoły. Życzymy wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku wszystkim rodzicom i ćwiczącym!


  Seminarium w Olsztynie

  W dniach 6-8.10.2017 w Olsztynie odbyło się seminarium z Hiroyuki Sakurai shihan (6 dan) z Aikikai Hombu Dojo w Tokyo. W stażu uczestniczyła pokaźna grupa osób ćwiczących w naszym dojo, doskonaląc swoje umiejętności pod okiem świetnego nauczyciela. W galerii można już zobaczyć zdjęcia z seminarium.


  Plan zajęć

  W związku z licznymi zapytaniami o plan zajęć w naszym dojo, przypominamy, że aktualne rozkłady treningów znajdują się w zakładce „Dojo/Szkoły” pod odpowiednią lokalizacją. Zdecydowaliśmy się również przebudować grafiki zajęć, by poprawić ich czytelność. Zaktualizowane plany znajdują się odpowiednio:
  Zaspa: zakładki Shoshin oraz Fudoshin
  Niedźwiednik: zakładka Bushin


  Shoshin Dojo website 2016. Prawa autorkie © zastrzeżone.