• Archiwum

 • Tagi

 • Wesołych świąt!

  Z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych życzymy Państwu wszystkiego dobrego! Informujemy również, że od 30 marca do 3 kwietnia zajęcia w naszych klubach nie odbywają się. Zapraszamy na matę po świętach!


  Zmiany w nowym roku

  Zajęcia grupy dzieci w nowym roku zaczynają się już 4 stycznia. Z przykrością informujemy, że środowy trening zostaje zawieszony do odwołania. Zaktualizowany grafik znajduje się w zakładce Dojo/Szkoły. Życzymy wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku wszystkim rodzicom i ćwiczącym!


  Seminarium w Olsztynie

  W dniach 6-8.10.2017 w Olsztynie odbyło się seminarium z Hiroyuki Sakurai shihan (6 dan) z Aikikai Hombu Dojo w Tokyo. W stażu uczestniczyła pokaźna grupa osób ćwiczących w naszym dojo, doskonaląc swoje umiejętności pod okiem świetnego nauczyciela. W galerii można już zobaczyć zdjęcia z seminarium.


  Plan zajęć

  W związku z licznymi zapytaniami o plan zajęć w naszym dojo, przypominamy, że aktualne rozkłady treningów znajdują się w zakładce „Dojo/Szkoły” pod odpowiednią lokalizacją. Zdecydowaliśmy się również przebudować grafiki zajęć, by poprawić ich czytelność. Zaktualizowane plany znajdują się odpowiednio:
  Zaspa: zakładki Shoshin oraz Fudoshin
  Niedźwiednik: zakładka Bushin


  Witamy po wakacjach!

  Już od 11 września działamy wedle całorocznego grafiku. Nowy grafik już niebawem na naszej stronie internetowej. Od 11 września zaczynamy też nabory do grup początkujących, zarówno dla dzieci i młodzieży jak grup dorosłych. Zapraszamy serdecznie! Więcej informacji: 502 053 356 lub e-mail: krzysiek.shoshin@gmail.com


  Shoshin Dojo website 2016. Prawa autorkie © zastrzeżone.