UWAGA!

Szanowni Państwo.
W związku z aktualnie panującą sytuacją nie prowadzimy w tej chwili treningów dla dzieci, a zajęcia dla dorosłych zostały ograniczone do 3 treningów tygodniowo. W tej chwili prowadzimy zajęcia z bronią oraz elementami, które można robić przy ograniczonym kontakcie fizycznym.

Na wszystkie nasze zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc, z uwagi na ustawowy limit osób przebywających na sali treningowej. Prosimy o kontakt minimum na godzinę przed treningiem.

Nowy sezon!

Rozpoczynamy zapisy na sezon 2019/2020 w naszych dwóch lokalizacjach - na Zaspie i na Niedźwiedniku. Dołącz do nas!


ZAPISY DZIECI ZAPISY DOROŚLI

Dlaczego warto ćwiczyć Aikido?

Aikido to rozległy system samoobrony, skupiony na reakcji na zagrożenie i atak. Uczy zarówno walki gołymi rękami jak i tradycyjną bronią japońską (miecz, kij, nóż). Wspaniale rozwija koordynację, świadomość przestrzeni oraz pozytywnie wpływa na zdrowie i kondycję fizyczną. To świetny sposób na pożyteczne spędzenie wolnego czasu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Trenuj z nami!

Jesteś początkujący i chciałbyś spróbować Aikido? A może już trenowałeś? Jesteś z Gdańska i chciałbyś podnieść swój poziom codziennymi treningami? Może dopiero przyjechałeś do Trójmiasta i szukasz dojo AAI-Polska? - dołącz do nas! Wysoki poziom, codzienne treningi, dostęp do wielu krajowych i międzynarodowych seminariów - każdy znajdzie coś dla siebie!


PLAN ZAJĘĆ ZAPISZ SIĘ

Najbliższe wydarzenia

Seminarium Aikido

12-14.06.2020

Białystok

Tomasz Krzyżanowski shihan (6 dan)
Krzysiek Szoch sensei (5 dan)
Adam Łapiński sensei (4 dan)

Dowiedz się więcej

Majówka Aikido

03-05.07.2020

Suwałki

Tomasz Krzyżanowski shihan (6 dan)
Krzysiek Szoch sensei (5 dan)
Marcin Wolski sensei (4 dan)

Dowiedz się więcej

Program Kenshusei

06-12.07.2020

Shoshin Dojo Gdańsk

Krzysztof Machnik sensei (4 dan)


Dowiedz się więcej